szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 26 czerwca 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

  • tel.: 12/373-90-90;
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.

Dzień KEN w naszej szkole.

„Wykształcenie to dobro, którego nikt nie jest w stanie nas pozbawić…”

15 października 2019 roku, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie odczytali zabawny tekst na temat zachowania nauczycieli i uczniów oraz złożyli podziękowania swoim pedagogom. Nie zabrakło również pięknie wyrecytowanych wierszy, które doceniały pracę nauczycieli. Jedna z uczennic klasy czwartej zagrała wzruszającą melodię na skrzypcach. Wszyscy uczniowie biorący udział w akademii również wesoło śpiewali piosenki i dedykowali życzenia. Pod koniec akademii wyświetlono film pokazujący codzienne życie  w naszej szkole. Z okazji tego szczególnego święta każdy nauczyciel został obdarowany swoim portretem namalowanym przez uczniów oraz słonecznikiem, który symbolizuje szczęście.

Olga Kuchnia
Karolina Szewczyk
Kl.7