Komunikat Dyrektora SP w Węglówce.

Szanowni Rodzice !

Zgodnie z zaleceniami epidemiologicznymi GIS i MEN oraz Zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej w Węglówce uprzejmie proszę o zwrócenie uwagi na stan zdrowia swoich dzieci przychodzących na zajęcia do szkoły. Dziecko z objawami kataru i kaszlu czy podwyższonej temperatury winno zostać w domu.
Dyrektor Szkoły Ryszard Leśniak

Wewnętrzna procedury bezpieczeństwa związane z epidemią SARS-CoV-2 dostępne są w zakładce Ogłoszenia.

Pobierz bezpośrednio.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

Witaj Szkoło!

Podziękowania za udział w akcji przesłane przez Ministra Edukacji Narodowej.

Arbeit macht frei

„Praca czyni wolnym?” Paradoks. Chciałoby się powiedzieć „Śmierć czyni wolnym.”

Wycieczka w Góry Stołowe

W dniach 15-17 maja 2019 uczniowie naszej szkoły odwiedzili Góry Stołowe, Wrocław i ogród zoologiczny i park safari w czeskim Dvor Kralove.

Dzień kosmosu

We wtorek 21 maja w przedszkolu obchodziliśmy dzień kosmosu.

Plan pracy szkoły

oraz najważniejsze ogłoszenia szkolne

Aktualny plan lekcji, obowiązujący od dnia 1 września 2020 roku.

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz na rok szkolny 2020/21. Obowiązuje od dnia 1 września 2020r. do dnia 31 sierpnia 2021r.

Środy dla rodziców

Jak co roku, nauczyciele pracujący w naszej szkole pozostają do dyspozycji rodziców w każdą pierwszą (roboczą) środę miesiąca w godzinach 16:00-17:00.

Wykaz podręczników i ćwiczeń szkolnych

Przedstawiamy wykaz podręczników i ćwiczeń szkolnych obowiązujący w roku szkolnym 2020/21.

Nasze...

i Samorząd