Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 10 kwietnia 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

Rekrutacja

Zgłoszenia dzieci do oddziałów przedszkolnych i szkoły podstawowej należy dokonywać poprzez:
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych szkoły.

Informacja Dyrektora Szkoły Podstawowej im. św. Józefa w Węglówce

Od dnia 16 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r. wszelkie zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze w szkole i oddziałach przedszkolnych są zawieszone.

WAŻNE!!! Zapoznaj się ze szczegółami zawieszenia zajęć dydaktycznych!
oraz informacjami dotyczącymi zdalnej pracy szkoły

Materiały dla uczniów znajdują się na tymczasowej stronie eszkola.weglowka.pl

Koronawirus - zawieszenie zajęć dydaktycznych

Dni 12 – 13 marca 2020 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno – wychowawczych. Od dnia 16 marca 2020 r. do dnia 25 marca 2020 r. wszelkie zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze w szkole i oddziałach przedszkolnych są zawieszone.

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

OGŁOSZENIE DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ŚW. JÓZEFA W WĘGLÓWCE.

Podziękowania za udział w akcji przesłane przez Ministra Edukacji Narodowej.

Arbeit macht frei

„Praca czyni wolnym?” Paradoks. Chciałoby się powiedzieć „Śmierć czyni wolnym.”

Wycieczka w Góry Stołowe

W dniach 15-17 maja 2019 uczniowie naszej szkoły odwiedzili Góry Stołowe, Wrocław i ogród zoologiczny i park safari w czeskim Dvor Kralove.

Plan pracy szkoły

oraz najważniejsze ogłoszenia szkolne

Aktualny plan lekcji, obowiązujący od dnia 9 września 2019 roku.

Kalendarz roku szkolnego

Kalendarz na rok szkolny 2019/20. Obowiązuje od dnia 1 września 2019r. do dnia 31 sierpnia 2020r.

Środy dla rodziców

Jak co roku, nauczyciele pracujący w naszej szkole pozostają do dyspozycji rodziców w każdą pierwszą (roboczą) środę miesiąca w godzinach 16:00-17:00.

Wykaz podręczników i ćwiczeń szkolnych

Przedstawiamy wykaz podręczników i ćwiczeń szkolnych obowiązujący w roku szkolnym 2019/20.

Nasze...

i Samorząd