Komunikat Dyrektora SP w Węglówce.

Szanowni Rodzice !

Zgodnie z zaleceniami epidemiologicznymi GIS i MEN oraz Zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej w Węglówce uprzejmie proszę o zwrócenie uwagi na stan zdrowia swoich dzieci przychodzących na zajęcia do szkoły. Dziecko z objawami kataru i kaszlu czy podwyższonej temperatury winno zostać w domu.
Dyrektor Szkoły Ryszard Leśniak

Wewnętrzna procedury bezpieczeństwa związane z epidemią SARS-CoV-2 dostępne są w zakładce Ogłoszenia.

Pobierz bezpośrednio.

Godziny pracy biblioteki szkolnej.

Biblioteka szkolna czynna: wtorek, czwartek w godz.  9.00 - 11.00.

Pracownik biblioteki wypożycza książki na podstawie pisemnego zamówienia ucznia, złożonego w skrzynce umieszczonej na drzwiach wejściowych do szkoły lub złożonego drogą elektroniczną halina.paszcz@weglowka.pl. Książki do odbioru przygotowuje bibliotekarz, a przed przekazaniem ich uczniowi pakuje je do torby foliowej. Zwrócone książki są odkładane w bezpieczne miejsce na okres 48 godzin.