Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 10 kwietnia 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

Rekrutacja

Zgłoszenia dzieci do oddziałów przedszkolnych i szkoły podstawowej należy dokonywać poprzez:
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych szkoły.

Informacja Dyrektora Szkoły Podstawowej im. św. Józefa w Węglówce

Od dnia 16 marca 2020 r. do dnia 10 kwietnia 2020 r. wszelkie zajęcia dydaktyczne i opiekuńcze w szkole i oddziałach przedszkolnych są zawieszone.

WAŻNE!!! Zapoznaj się ze szczegółami zawieszenia zajęć dydaktycznych!
oraz informacjami dotyczącymi zdalnej pracy szkoły

Materiały dla uczniów znajdują się na tymczasowej stronie eszkola.weglowka.pl

Ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych w realizacji zapytania wysłanego formularzem kontaktowym, oraz pocztą elektroniczną.

• Dane osobowe są chronione zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
  • Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest Szkoła Podstawowa w Węglówce, Węglówka 203, 32-412 Wiśniowa.
  • ADO wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD), z którym można kontaktować się w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Dane osobowe pobierane są przez Administratora z formularza kontaktowego.
  • Państwa dane osobowe wysłane formularzem kontaktowym przetwarzane będą jedynie w celach realizacji korespondencji zwrotnej.
  • Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w niniejszym regulaminie, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
  • Dane osobowe pobrane z formularza kontaktowego, jak również Państwa zapytania nie będą publicznie dostępne.
  • ADO gwarantuje prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.Usunięcie, edycja danych osobowych nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia, nie później jednak niż 72 godziny od wystąpienia takiej sytuacji.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia realizację odpowiedzi na zapytanie.
  • Przetwarzane dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
  • Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane automatycznie w celu profilowania danych.

Pliki coockie.

• Nasza strona wykorzystuje pliki coockie.
  • Pliki tego typu wykorzystywane są jedynie do dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego preferencjami wyświetlić stronę.
  • Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji strony internetowej serwisu.
  • Informacje dotyczące ustawień przeglądarek internetowych dostępne są w jej menu (pomoc) lub na stronie jej producenta.