szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 26 czerwca 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

  • tel.: 12/373-90-90;
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

Witaj szkoło!

Jak co roku, w pierwszy poniedziałek września rozpoczęliśmy rok szkolny. Po zbiórce przed szkołą udaliśmy się z pocztem sztandarowym do pobliskiego kościoła, gdzie odprawiona została Msza Święta w intencji pomyślnego roku szkolnego. Po powrocie uroczyste otwarcie roku szkolnego odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego przez Pana Dyrektora szkoły. Pełni wiary w pomyślność, obaw i niepokojów związanych z obowiązkami szkolnymi udaliśmy się na spotkanie z wychowawcami klas, aby chwilę później skorzystać z ostatniej odrobiny odpoczynku jaka nam została.