szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 26 czerwca 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

  • tel.: 12/373-90-90;
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.

Śnieżny tunel

No i stało się... Nasza szalona nauczycielka Teresa Romanowska, jednocześnie opiekun Samorządu Uczniowskiego, wpadła na pomysł wydeptania śnieżnego tunelu. A od słowa do czynu w naszej szkole całkiem niedaleko. Ubrani w puchowe kurtki i czapki z nausznikami zebraliśmy się na szkolnym boisku, aby krok po kroku wydeptać labirynt w śniegu. A śniegu w tym roku było dużo... 

Na czele pochodu pędziła jak mała lokomotywa przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Paulina Michalak. Za Nią cała szkoła. I tak od jednego końca boiska do drugiego. Zabawa była przednia. Śnieg mieliśmy zupełnie wszędzie, a ile przy tym śniegu przynieśliśmy do szkoły w butach... A ile skarpet przemokło... I na dodatek nie sposób zliczyć ile cieknących nosów zanieśliśmy do domu...  

Tylko nauczyciele jacyś dziwni - zamiast z nami deptać śnieg, to się zaczęli śnieżkami obrzucać...