szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 26 czerwca 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

  • tel.: 12/373-90-90;
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.

Boże Narodzenie

Miesiąc grudzień dla dzieci z klasy trzeciej był bardziej pracowity. Oprócz swoich zwykłych obowiązków uczniowie uczyli się wierszy i kolęd, aby je zaprezentować przed całą szkołą. Wystąpili 21 grudnia o godzinie 8:00. Każdy uczeń recytował z pamięci. Wszyscy trzecioklasiści zaśpiewali najbardziej znane kolędy, a następnie dzieci złożyli wszystkim obecnym życzenia świąteczne.

Po akademii uczniowie udali się do swoich klas, gdzie podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia, po czym zasiedli do wigilijnych stołów. Trzecia lekcja minęła na wspólnym kolędowaniu do akompaniamentu akordeonów, na których grali Darek Drabik i Piotrek Obajtek.