Boże Narodzenie

Miesiąc grudzień dla dzieci z klasy trzeciej był bardziej pracowity. Oprócz swoich zwykłych obowiązków uczniowie uczyli się wierszy i kolęd, aby je zaprezentować przed całą szkołą. Wystąpili 21 grudnia o godzinie 8:00. Każdy uczeń recytował z pamięci. Wszyscy trzecioklasiści zaśpiewali najbardziej znane kolędy, a następnie dzieci złożyli wszystkim obecnym życzenia świąteczne.

Po akademii uczniowie udali się do swoich klas, gdzie podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia, po czym zasiedli do wigilijnych stołów. Trzecia lekcja minęła na wspólnym kolędowaniu do akompaniamentu akordeonów, na których grali Darek Drabik i Piotrek Obajtek.