PRZEDSTAWIENIE ,,BABA JAGA U DENTYSTY”

13 grudnia udaliśmy się do Wiśniowej, aby uczestniczyć w przedstawieniu przygotowanym przez młodzieżową grupę Amatorskiego Zespołu Teatralnego GOKiS pod kierunkiem pani Joanny Juras. Przedstawienie miało na celu uświadomić dzieci jak ważna jest codzienna higiena jamy ustnej i regularne wizyty u dentysty. Przedstawienie było humorystyczne , a zarazem ciekawe i pouczające.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony czas. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

Po przedstawieniu w GOKiS w Wiśniowej odwiedziliśmy także Gminną Bibliotekę Publiczną im. Janiny Czaja w Wiśnowej. Pani Paulina opowiedziała przedszkolakom o pracy w bibliotece, zasadach wypożyczania książek, księgozbiorze, a także o  projekcie ,,Mała książka-wielki człowiek”.  Później udaliśmy się do czytelni, aby wysłuchać świątecznego opowiadania . Od pań pracujących w bibliotece dzieci otrzymały upominki – zakładki do książek, foldery i słodkości.

Dziękujemy za wspaniałe spotkanie.  Z przyjemnością odwiedzimy bibliotekę jeszcze  raz!

Na koniec naszej wycieczki udaliśmy się na pyszną pizzę do ,,Nasze Bistro” , a następnie autokarem do Węglówki.

oprac.: M. Jasiewicz