Na sali zabaw

6 lutego nasze przedszkolaki pojechały na wyczekiwaną wycieczkę do sali zabaw Hipi-Hop w Myślenicach. Już sam przejazd autokarem był niezwykle atrakcyjny, szczególnie dla młodszych dzieci. Na miejscu zostaliśmy bardzo mile ugoszczeni przez panie pracujące w sali zabaw. Bawiliśmy się wyśmienicie, skakaliśmy na trampolinach, zamku dmuchanym , korzystaliśmy z wielu innych atrakcji. Wycieczka była bardzo udana, zmęczeni zabawą , ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola, gdzie czekaliśmy na rodziców.