szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 26 czerwca 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

  • tel.: 12/373-90-90;
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.

Na sali zabaw

6 lutego nasze przedszkolaki pojechały na wyczekiwaną wycieczkę do sali zabaw Hipi-Hop w Myślenicach. Już sam przejazd autokarem był niezwykle atrakcyjny, szczególnie dla młodszych dzieci. Na miejscu zostaliśmy bardzo mile ugoszczeni przez panie pracujące w sali zabaw. Bawiliśmy się wyśmienicie, skakaliśmy na trampolinach, zamku dmuchanym , korzystaliśmy z wielu innych atrakcji. Wycieczka była bardzo udana, zmęczeni zabawą , ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola, gdzie czekaliśmy na rodziców.