szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 26 czerwca 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

  • tel.: 12/373-90-90;
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.

Dumni z Niepodległej

W ramach obchodów 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości nasi mali patrioci przedstawili rodzicom i panu dyrektorowi program artystyczny. Śpiewaliśmy pieśni patriotyczne i tańczyliśmy . Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy Hymn Polski pamiętając o odpowiednim zachowaniu i postawie. Dla każdego rodzica przygotowaliśmy niespodziankę- brelok do kluczy z barwami Polski wykonany przez zaprzyjaźnioną firmę.