szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 26 czerwca 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

  • tel.: 12/373-90-90;
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.

Pasowanie na smerfa

Jak co roku w młodszym oddziale odbywa się uroczyste pasowanie na Smerfa. Tym razem starsi koledzy z grupy ,,Czarodzieje” przygotowali niespodziankę dla ,,Smerfów’’. Pięknie przywitali ich recytując wiersze i wręczając medale super Smerfa. Następnie młodsze dzieci pod okiem pani Ani przedstawiły rodzicom krótki program artystyczny . Dzieci zostały nagrodzone oklaskami i pysznym tortem upieczonym przez jedną z mam, a pan dyrektor życzył sukcesów i dobrej zabawy przez cały rok.