szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 26 czerwca 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

  • tel.: 12/373-90-90;
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.

Ogólnopolski dzień przedszkolaka i dzień orderu uśmiechu

Tego dnia w naszym przedszkolu było bardzo radośnie. Dzieci obchodziły swoje święto-Dzień Przedszkolaka. W tym roku połączyliśmy go z dniem Orderu Uśmiechu. Przedszkolaki  świetnie się bawiły wykonując różne zadania za wykonanie których otrzymywali nagrodę. Na koniec dnia wszyscy otrzymali prezent od swoich pań-słodki rożek obfitości oraz piękną przypinkę na pamiątkę.