szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

Komunikat Dyrektora SP w Węglówce.

Szanowni Rodzice !

Zgodnie z zaleceniami epidemiologicznymi GIS i MEN oraz Zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej w Węglówce uprzejmie proszę o zwrócenie uwagi na stan zdrowia swoich dzieci przychodzących na zajęcia do szkoły. Dziecko z objawami kataru i kaszlu czy podwyższonej temperatury winno zostać w domu.
Dyrektor Szkoły Ryszard Leśniak


Wewnętrzna procedury bezpieczeństwa związane z epidemią SARS-CoV-2 dostępne są w zakładce Ogłoszenia.

Pobierz bezpośrednio.

Małopolski Konkurs Biologiczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Karolina Cież VIII, Krzysztofek Natalia VIII, Krzysztofek Małgorzata VIII, Wieczorek Oliwia, Ślósarz Oliwia VIII, Natalia Olesek VIII, Sonja Lebiedź VIII, Obajtek Sylwia VIII

Etap rejonowy: Krzysztofek Małgorzata VIII

Opiekun: Barbara Jugowiec


 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Kuchnia Katarzyna VIII, Krzysztofek Małgorzata VIII, Obajtek Sylwia VIII,

Lebiedź Sonja VIII

Etap rejonowy:

Katarzyna Kuchnia VIII

Małgorzata Krzysztofek VIII

Opiekun: Teresa Romanowska


 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów dotychczasowych gimnazjów i klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Kubowicz Jakub IIIg, Bardziłowski Dominik IIIg, Michalak Paulina IIIg

Opiekun: Teresa Romanowska


 

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Sonja Lebiedź VIII

Etap rejonowy: Sonja Lebiedź VIII

Opiekun: Bożena Płoskonka


 

Małopolski Konkurs Geograficzny dla uczniów dotychczasowych gimnazjów i klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Kaleta Krzysztof IIIg, Bardziłowski Dominik IIIg, Karpierz Dawid IIIg,

Michalak Paulina IIIg

Etap rejonowy: Kaleta Krzysztof IIIg

Opiekun: Halina Paszcz


 

Biblijny Konkurs Tematyczny „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2018/2019

Etap szkolny: 18 uczestników

Etap rejonowy: Katarzyna Kuchnia VIII, Piotr Olesek VII

Opiekun: ks. Wojciech Adamus, Elżbieta Gaweł-Kuchnia


 

Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Sonja Lebiedź VIII, Kuchnia Katarzyna VIII

Etap rejonowy: Kuchnia Katarzyna VIII

Etap wojewódzki: Kuchnia Katarzyna VIII - finalista

Opiekun: Małgorzata Leszczyńska


 

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny:

Oliwia Ślósarz VIII, Natalia Olesek VIII, Patryk Gaweł VIII, Karolina Cież VIII, Sylwia Obajtek VIII, Małgorzata Krzysztofek VIII, Natalia Krzysztofek VIII

Opiekun: Zofia Leśniak


 

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów dotychczasowych gimnazjów i klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Kaleta Krzysztof IIIg

Opiekun: Zofia Leśnia


 

Małopolski Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Zięba Filip VIII, Ślósarz Marcin VIII, Wieczorek Oliwia VIII

Opiekun: Czesław Smyksy


 

Małopolski Konkurs Historyczny dla uczniów dotychczasowych gimnazjów i klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu w roku szkolnym 2018/2019 organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty

Etap szkolny: Magdalena Cieżak IIIg, Bardziłowski Dominik IIIg

Opiekun: Czesław Smyksy


 

Biblijny Konkurs Tematyczny „Z mądrością Proroków przez życie” dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego w roku szkolnym 2018/2019

Etap szkolny: Magdalena Bilińska IIIg, Krzysztof Kaleta IIIg, Dawid Matluch IIIg

Opiekun: ks. Wojciech Adamus


 

Gminne zawody sportowe – piłka halowa

II miejsce – kat. dziewczęta 13-15 lat

III miejsce – kat. dziewczęta 10-12 lat

Opiekun: Konrad Okniński


 

VI Gminny Konkurs Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Bóg – Honor – Ojczyzna”

Kategoria przedszkole:

II miejsce:  Cież Natalia, Patrycja Malec, Jan Kucharzak, Igor Drabik, Kacper Woś

Kategoria klasy I – III:

II miejsce: Maria Kuchnia, Ewelina Drab, Maria Kuchnia, Ewelina Myszogląd, Lidia Szałwija, Joanna Ślósarz

Kategoria klasy IV – VI:

I miejsce: Maria Woś, Sylwia Drabik, Zuzanna Gaweł, Ola Obajtek, Dominika Niedośpiał

Kategoria VII-VIII i gimnazjum:

II miejsce: Katarzyna Kuchnia, Gabriela Majda, Dominika Wieczorek, Oliwia Wieczorek, Oliwia Ślósarz

Opiekunowie:  Anna Lis, Małgorzata Kucharzak, ks. Wojciech Adamus, Janusz Paszcz


 

XVIII Konkurs Szopek Tradycyjnych i Krakowskich

Sylwia Drabik, Artur Juszczak, Patrick i Julia Kubowicz, Natalia Olesek, Patrycja Malec, Igor Drabik, Monika Cygal, Zuzanna Zborowska, Aleksandra Woś, Anita Lis

II miejsce: Sylwia Drabik kl. V

II miejsce Patrick i Julia Kubowicz kat. rodzinna

Wyróżnienie: Artur Juszczak kl. IV

Opiekun: Elżbieta Gaweł - Kuchnia


 

„Ubierzmy choinkę dla świętego Jana Pawła II”

16 uczestników

Opiekun: Barbara Jugowiec


 

Ogólnopolski konkurs poetycki „Myśmy wciąż do niepodległej szli”

12 uczestników

Opiekun: Małgorzata Leszczyńska


 

IX Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek Sułkowice 2019

Maria Kuchnia kl. III, Maria Woś kl. V

wyróżnienie - Maria Kuchnia kl. III

Opiekun: Elżbieta Gaweł-Kuchni


 

II Gminnym Przeglądzie Tradycyjnych Kolęd i Pastorałek

Maria Kuchnia kl. III, Maria Woś kl. V

Opiekun: Elżbieta Gaweł-Kuchnia


 

Dyktando Wiśniowskiego

Katarzyna Kuchnia, Natalia Olesek, Natalia Krzysztofek, Małgorzata Krzysztofek

Opiekun: Czesław Smyksy, Małgorzata Leszczyńska


 

IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”

Adrian Cież, Ewelina Myszogląd, Hubert Bajak, Szymon Woś, Lidia Szałwija, Patrycja Malec

Wyróżnienie etap regionalny: Patrycja Malec

Opiekun: Krystyna Smyksy, Małgorzata Kucharzak, Emilia Niewidok


 

„Kartka wielkanocna do Papieża Franciszka”

18 uczestników

Opiekun: Barbara Jugowiec


 

Finał Regionalnego Konkursu „Zawód nie zawodzi”

Maria Lis, Maria Grabowska, Anna Bilińska, Urszula Drabik, Sabina Woś, Dominika Łukasik, Piotr Olesek, Przemysław Leśniak

Opiekun: Mariusz Klimek, Halina Paszcz


 

VI Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Folklor w duszy gra”.

12 uczestników

Kategoria: Klasy 4 - 8 Szkoła Podstawowa

I miejsce: Katarzyna Kuchnia

Wyróżnienie: Sabina Woś, Zuzanna Gaweł, Sylwia Drabik, Olga Kuchnia

Kategoria: Młodzież

I miejsce: Jakub Kubowicz

III miejsce: Paulina Michalak

Opiekun: Barbara Jugowiec


 

XVI Gminny Konkurs Matematyczny dla Uczniów klas III Szkół Podstawowych

Adrian Cież, Ewelina Drab, Piotr Ryś

III miejsce: Adrian Cież

Opiekun: Krystyna Smyksy


 

Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich SP

Maria Kuchnia, Ewelina Myszogląd, Ewelina Drab

III miejsce: Maria Kuchnia

Opiekun: Krystyna Smyksy


 

Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas trzecich SP

Igor Cież, Maria Kuchnia, Ewelina Drab

III miejsce: Maria Kuchnia

IV miejsce: Ewelina Drab

Opiekun: Teresa Romanowska


 

Gminny Konkurs Matematyczny klas trzecich gimnazjum „Geniusz Matematyczny”

Kaleta Krzysztof, Małgorzata Krzysztofek, Patryk Gaweł

I miejsce Krzysztof Kaleta

III miejsce Patryk Gaweł

Opiekun: Katarzyna Obajtek