Komunikat Dyrektora SP w Węglówce.

Zgodnie z decyzją Rządu RP zdalna nauka potrwa do 22 grudnia 2020r. Zmienia się również termin ferii zimowych, które potrwają od 4 do 17 stycznia.

Informacje dotyczące organizacji zajęć w tym okresie dostępne są w zakładce Ogłoszenia (Pobierz bezpośrednio.).

Wewnętrzna procedury bezpieczeństwa związane z epidemią SARS-CoV-2 dostępne są w zakładce Ogłoszenia.

Pobierz bezpośrednio.

Informacje dotyczące wyżywienia dostępne są w zakładce Ogłoszenia.

16 października obchodziliśmy kolejny –XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”.  Chociaż uczniowie nie pamiętają osobiście Jana Pawła II( tegoroczni ósmoklasiści urodzili się w roku, w którym Papież zmarł), a może właśnie dlatego, uroczystość ta jest doskonałą okazją, by przypomnieć  nauczanie Ojca św. i jego troskę o człowieka.

W tym roku  Papieża Polaka uczcili uczniowie klasy II. Dzieci  z wielkim przejęciem i zaangażowaniem  przedstawiły informacje o życiu i działalności  Jana Pawła II, recytowały  wiersze i  śpiewały piosenki. Po zakończeniu występu uczniów, głos zabrał ksiądz Wojciech Adamus. W akademii oprócz uczniów i nauczycieli naszej szkoły, uczestniczyli przedstawiciele rodziców, uczniów klasy II - za co serdecznie dziękujemy.

Emilia Niewidok