W ostatnim tygodniu szkoły uczniowie klasy 8, którzy już za kilka dni zostaną absolwentami Szkoły Podstawowej im. św. Józefa w Węglówce wzięli udział w Balu Ósmoklasistów. Uczniowie klasy 8 z wychowawcą oraz rodzice uczniów zadbali o wspaniały wystrój sali oraz poczęstunek dla zaproszonych gości: młodszych kolegów z klasy 7 oraz dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły. Bal rozpoczęto tradycyjnym już polonezem, następnie głos zabrała wychowawczyni klasy Pani Małgorzata Leszczyńska oraz Pani Lucyna Zborowska - zastępca przewodniczącej Rady Rodziców oraz mama jednej z uczennic. W ten sposób uczniowie żegnali się z murami szkoły, w której spędzili ponad 9 lat. Była to okazja do wspomnień, ale też wspaniałej zabawy w gronie szkolnych przyjaciół.
Zapraszamy na fotorelację z tych wyjątkowych chwil:)
oprac.: A. Kucharzak
