szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

NOCOWANIE W SZKOLE KLAS I-III

My szkołę tak lubimy, że nawet w niej śpimy…
W piątek 12 czerwca uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami spotkali się ponownie w godzinach wieczornych, aby spędzić czas na wspólnych aktywnościach, zakończonych nicowaniem w budynku naszej szkoły. Uczniowie spędzili miłe chwile sprawdzając swoje możliwości w różnorodnych grach, ćwiczeniach manualnych, konkurencjach sprawnościowych, których pomysłodawcą była wychowawczyni klasy III P. Anna Kowalczyk. Ważnym elementem wieczornego spotkania był wspólny posiłek sfinansowany przez niezawodnych rodziców naszych uczniów. Zapach pizzy unosił się na szkolnych korytarzach jeszcze długo po tym jak zniknęła ona ze stołu. Wieczorem z bajką na dobranoc odwiedziła uczniów P. Halinka i wydawać by się mogło, że wyciszy to dzieci i sprawi, że szybko zasną w swoich śpiworach. Emocje związane z niecodziennym nocowaniem były jednak tak duże, że jeszcze długo w klasach słychać było szepty zadowolonych uczniów. Nic dziwnego, że poranna pobudka wydawała się być stanowczo zbyt wcześnie… Wszyscy dzielnie spędzili noc w szkole, a wiemy, że dla niektórych była to pierwsza noc bez rodziców, dlatego gratulujemy im samodzielności i odwagi.

oprac.: E. Niewidok