CUDOWNYCH RODZICÓW MAM

Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. Przyroda budzi się do życia, wszystko kwitnie, śpiewamy ,,majówki”, dzieci przystępują do I Komunii Świętej i swoje święto obchodzą nasze kochane mamy.

Z tej okazji postanowiliśmy połączyć Dzień Mamy z Dniem Taty, który w zasadzie obchodzimy w czerwcu i zaprosiliśmy rodziców na przedstawienie. Pod czujnym okiem swoich pań dzieci uczyły się piosenek, wierszy i tańców, aby zrobić niespodziankę rodzicom.

W grupie ,,Smerfy” dzieci pokazały swoje umiejętności w przedstawieniu pt.,,Czary-mary dla Mamy i Taty”. Najmłodsi zaczarowali swoich rodziców swoim talentem.

Natomiast w grupie ,,Czarodzieje” starszaki urzekły rodziców śpiewem, humorystycznymi wierszykami i wzruszającym tańcem do znanej melodii ,,Cudownych rodziców mam”.

Na koniec przedszkolaki podarowały rodzicom upominki z okazji ich święta.

Dziękujemy Rodzicom za przybycie, a także Pani Katarzynie Obajtek – wicedyrektor za przyjęcie zaproszenia i słowa uznania dla naszych przedszkolaków za pokazanie swoich  talentów.

A Wam Drodzy Rodzice życzymy samych sukcesów, radości i uśmiechu każdego dnia.

oprac.: M. Jasiewicz