szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

ULUBIONA ZABAWKA

W listopadzie zorganizowaliśmy dzień, w którym przedszkolaki mogły przynieść do przedszkola swoją ulubioną zabawkę.

W grupie ,,Smerfy” były to misie - ulubione przytulanki. Z racji omawianego na zajęciach tematu : ,,Mój przyjaciel miś” dzieci prezentowały swoje misie, następnie brały udział w różnych zabawach zorganizowanych przez p. Anię. Na koniec dnia wykonały prace plastyczne i maski z wizerunkiem misia.

Natomiast w grupie ,,Czarodzieje” dzieci przyniosły różne zabawki. Były to maskotki, lalki i inne postacie z bajek. Każdy opowiadał o swojej zabawce, układaliśmy wspólnie bajkowe puzzle i malowaliśmy ulubione kolorowanki. Po zajęciach wszystkie dzieci wspólnie bawiły się swoimi zabawkami. To był bardzo miły i przyjemny dzień.

oprac.: M. Jasiewicz