szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

Wigilia w przedszkolu

21 grudnia zaprosiliśmy rodziców do naszego przedszkola na przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. W starszej grupie dzieci zaprezentowały świąteczny taniec z lampionami, recytowali wiersze i śpiewali kolędy oraz piosenki o tematyce świątecznej. W grupie ,,Smerfy” niestety dużo dzieci było nieobecnych z powodu choroby. Pomimo tego reprezentanci grupy głośno śpiewali kolędy i recytowali wiersze. Dzieci wprowadziły świąteczną atmosferę życząc wszystkim Wesołych Świąt!

22 grudnia wspólnie zjedliśmy wigilię przedszkolną. Posiłek rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy, później łamaliśmy się opłatkiem składając sobie najserdeczniejsze życzenia. Na koniec śpiewaliśmy kolędy ciesząc się, że już niedługo będą święta.