szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

,,Pokonaj stworka agresorka” – zajęcia edukacyjno-profilaktyczne.

12 października w naszej szkole gościliśmy p. Małgorzatę - trenera z Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych. Zajęcia zostały sfinansowane przez Gminę Wiśniowa w ramach realizacji zadań profilaktycznych.

W przedszkolu tematyką zajęć było zjawisko agresji. Celem warsztatów było zapoznanie przedszkolaków z różnorodnymi sposobami wyrażania i kontrolowania emocji oraz poznanie różnorodnych technik postępowania w przypadku doświadczenia agresji.
Pani Małgosia w ciekawy sposób opowiedziała dzieciom o stworku agresorku. Przedszkolaki z uwagą słuchały opowiadania , a następnie odpowiadały na pytania. Na koniec dzieci wykonały rysunki według wskazówek trenera.
Serdecznie dziękujemy za przeprowadzone zajęcia i cenne wskazówki.