szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

Wycieczka do sali zabaw ,,Spoko-Loko”

29 września przedszkolaki z grupy ,,Smerfy” i ,,Czarodzieje” wybrały się na wycieczkę do sali zabaw ,,Spoko-Loko” w Węglówce. W tym wyjątkowym miejscu dzieci miały do dyspozycji konstrukcję zabawową, a w niej labirynty, zjeżdżalnie, baseny z piłkami, tyrolkę. W sali przedszkolaki mogły także skorzystać z licznych zabawek takich jak kuchnia, domek dla lalek itp. oraz przebrać się w bajkowe stroje.

Zabawy przebiegały w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Dzieci bawiły się świetnie, miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię. Zadowolone, trochę zmęczone, ale pełne radości i uśmiechów wróciły do domu. Mamy nadzieję, że wkrótce ponownie odwiedzimy salę zabaw.


Serdecznie dziękujemy właścicielom za wspaniałą atmosferę i słodkości.