szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

Dzień babci i dziadka

21 i 22 styczeń to święto naszych ukochanych Babć i Dziadków. Jak co roku i my zaprosiliśmy babcie i dziadków na przedszkolną uroczystość z okazji ich święta. 30 stycznia o godzinie 13.00 było bardzo radośnie . Dzieci wraz z paniami przygotowały piękny program artystyczny , motywem przewodnim była zima. Przedszkolaki tańczyły zimowe tańce, recytowali wiersze i śpiewali piosenkę. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom piękne upominki . Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.  Po części oficjalnej  goście zostali zaproszeni na herbatę, kawę i słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą uroczystość i tak liczne przybycie a rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie poczęstunku.