szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA KLAS 3

Dnia 28 maja 2026 r uczennice z kl. 3 brały udział w XV Gminnym Konkursie Ortograficznym i godnie reprezentowały naszą szkołę. Wydarzenie miało na celu rozwijanie umiejętności poprawnego pisania, utrwalenie zasad ortografii oraz zachęcanie uczniów do nauki języka polskiego poprzez zdrową rywalizację. Dziewczynki otrzymały dyplomy za udział w konkursie i upominki. Gratulujemy im wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

oprac.: A. Kowalczyk