Dnia 10 czerwca 2026 r w naszej szkole zorganizowany był XXII Gminny Konkurs Matematyczny. Wzięło w nim udział 15 uczniów z klas 3 z terenu gminy Wiśniowa. Naszą klasę 3 reprezentowały dwie uczennice i jeden uczeń. Wszyscy uczestnicy zmagali się z rozwiązywaniem zadań matematycznych wymagających przede wszystkim logicznego myślenia i sprawności rachunkowej. Wszyscy otrzymali dyplomy i upominki, a mistrz matematyki - puchar. Wszystkim uczestnikom gratulujemy.
oprac.: A. Kowalczyk
