Kolejny sukces uczniów naszej szkoły !!!
Trójka uczniów z naszej szkoły znalazła się w gronie laureatów i wyróżnionych w Konkursie Literacko-Plastycznym „ Czytam ! Polecam!” zorganizowanym przez Wydawnictwo Wrażlive z Krakowa.
Piotr Swalarz z klasy 5 – I miejsce
Joanna Bogusz z klasy 5- II miejsce
Szymon Papież z klasy 4- wyróżnienie
Gratulujemy serdecznie wszystkim nagrodzonym!!!
A pozostałym uczniom, którzy przygotowali pracę konkursową serdecznie dziękujemy! Następnym razem do Was uśmiechnie się szczęście :)
Szkolny koordynator konkursu: Zofia Trzupek
https://www.facebook.com/wrazlive?locale=pl_PL
oprac.: Z. Trzupek
