szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

W ostatnim dniu nauki szkolnej przez zimową przerwą świąteczną, 22 grudnia 2024 r.,  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akademii przygotowanej przez klasę III pod czujnym okiem wychowawcy pani Emilii Niewidok oraz pani Anety Pitak. Trzecioklasiści swoją inscenizacją  wywołali uśmiech na twarzach widzów i wprowadzili społeczność szkolną w świąteczny nastrój. Po części artystycznej pani dyrektor odczytała list otrzymany od Parafialnego Zespołu Caritas, który był podziękowaniem dla uczniów za ich zaangażowanie w akcje pomocowe. W ramach podziękowania, każdy uczeń szkoły oraz oddziałów przedszkolnych otrzymał świąteczny upominek. Serdecznie dziękujemy!

Po akademii uczniowie udali się do swoich klas gdzie wspólnie z wychowawcami zjedli ufundowaną przez Radę Rodziców wigilię. Dzięki uprzejmości Rady Rodziców zorganizowane zostało również spotkanie wigilijne dla Nauczycieli oraz pracowników szkoły. 

Serdecznie dziękujemy i życzymy radosnych i spokojnych Świąt!

oprac.: A. Kucharzak