szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jest to jeden z najbardziej rodzinnych okresów w roku. Aby w ferworze spraw codziennych znaleźć chwile na wspólne przygotowania na Boże Narodzenie w naszej szkole zostały zorganizowane warsztaty stroików świątecznych. W czasie warsztatów dzieci, rodzice oraz nauczyciele, pod okiem Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Węglówce, mieli możliwość odkrywania swoich talentów tworząc piękne dekoracje. W kameralnej i miłej atmosferze każdemu udało się przygotować coś co doda świątecznego klimatu w domu.

Część  swoich prac uczestnicy zabrali do domu, pozostałe stroiki przekazane zostały na rzecz Hospicjum Domowego w Wiśniowej, gdzie będą wystawione na aukcję. Uzyskane z licytacji środki przeznaczone zostaną na wsparcie hospicjum.

oprac.: A. Pitak