Wycieczka do Gościńca

11 września wyruszyliśmy na pieszą wycieczkę do ,,Gościńca pod Lubomirem”. Dzięki uprzejmości  Państwa  Roberta i Marzeny Zięba mogliśmy spędzić wspaniały dzień przedszkolny. Pogoda była wyśmienita, dzieci bawiły się na placu zabaw, zjedliśmy pyszne kiełbaski i frytki. Pani Marzenka zrobiła naszym przedszkolakom i ich paniom słodką niespodziankę w postaci lodów, cukierków i ciasteczek. Nasza wycieczka połączona była z ,,Świętem pieczonego ziemniaka”, dlatego wykonaliśmy ziemniaczane stworki oraz stemplowaliśmy ziemniakami. Były też różne zabawy sportowe za, które dzieci otrzymały dyplomy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wycieczki zarówno rodzicom jak i gospodarzom Gościńca.