szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 26 czerwca 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

  • tel.: 12/373-90-90;
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
  • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.

Wycieczka do Gościńca

11 września wyruszyliśmy na pieszą wycieczkę do ,,Gościńca pod Lubomirem”. Dzięki uprzejmości  Państwa  Roberta i Marzeny Zięba mogliśmy spędzić wspaniały dzień przedszkolny. Pogoda była wyśmienita, dzieci bawiły się na placu zabaw, zjedliśmy pyszne kiełbaski i frytki. Pani Marzenka zrobiła naszym przedszkolakom i ich paniom słodką niespodziankę w postaci lodów, cukierków i ciasteczek. Nasza wycieczka połączona była z ,,Świętem pieczonego ziemniaka”, dlatego wykonaliśmy ziemniaczane stworki oraz stemplowaliśmy ziemniakami. Były też różne zabawy sportowe za, które dzieci otrzymały dyplomy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu wycieczki zarówno rodzicom jak i gospodarzom Gościńca.