Komunikat Dyrektora SP w Węglówce.

Szanowni Rodzice !

Zgodnie z zaleceniami epidemiologicznymi GIS i MEN oraz Zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej w Węglówce uprzejmie proszę o zwrócenie uwagi na stan zdrowia swoich dzieci przychodzących na zajęcia do szkoły. Dziecko z objawami kataru i kaszlu czy podwyższonej temperatury winno zostać w domu.
Dyrektor Szkoły Ryszard Leśniak

Wewnętrzna procedury bezpieczeństwa związane z epidemią SARS-CoV-2 dostępne są w zakładce Ogłoszenia.

Pobierz bezpośrednio.

Środy dla rodziców

Jak co roku, nauczyciele pracujący w naszej szkole pozostają do dyspozycji rodziców w każdą pierwszą (roboczą) środę miesiąca w godzinach 16:00-17:00.

Wszystkich rodziców chętnych uzyskać informacje na temat swoich pociech zapraszamy do szkoły. W tym roku szkolnym dyżur nauczycieli wypada w następujące dni:

• 2 październik
  • 6 listopad