szkola@weglowka.pl.

12 373 90 90

 

Od dnia 25 marca 2020 r.  do dnia 26 czerwca 2020 r. dyżur w sekretariacie pełniony jest w  godz. 8:00 – 12:00 kontakt wyłącznie poprzez:

 • tel.: 12/373-90-90;
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;
 • skrzynkę na korespondencję zamieszczoną na drzwiach wejściowych do szkoły.

Zalecenia MEN

 Proszę zapoznać się z zaleceniami MEN dotyczącymi zdalnej pracy szkoły.

 1. W okresie kształcenia na odległość tj. od dnia 25.03.2020 r. do dnia 26.06.2020 r. nauczyciele pracują z uczniami zdalnie, zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć.
 2. Pracę z uczniami danej klasy koordynuje wychowawca klasy.
 3. Wychowawcy klas i nauczyciele kontaktują się z rodzicami lub uczniami przekazując im stosowne informacje w przyjętej wspólnie z uczniami danej klasy formie, a w szczególności poprzez stronę internetową: eszkola.weglowka.pl.
 4. Nauczyciele i rodzice proszeni są o takie zorganizowanie pracy dzieci, by zachowane były podstawowe zasady higieny pracy ucznia (dotyczy czasu pracy przy komputerze, ilości zadawanych zadań i możliwości poszczególnych uczniów).
 5. Pedagog szkolny udziela rodzicom porad kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 6. Pomoc w zakresie pracy z dziećmi przedszkolnymi prowadzi i koordynuje Pani Małgorzata Kucharzak (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) i Pani Anna Lis (kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
 7. Adresy email nauczyciel można znaleźć w zakładce kontakt.
 8. Zalecenia dla dzieci podczas pracy zdalnej:
  1. Przygotuj odpowiednio stanowisko pracy, uwzględniając pozycję, ustawienie monitora, klawiatury i myszki
  2. Dobrze zorganizuj pracę
  3. Nie pracuj dłużej niż 30 minut przed komputerem w jednej sesji. Po 30 minutach pracy zapewnij 30 minut przerwy.
  4. Zadbaj o właściwe oświetlenie
  5. Jeżeli nosisz okulary korekcyjne, używaj ich do pracy przy komputerze
  6. Pamiętaj, aby zachować ostrożność w internecie. Zadania przesyłane przez nauczycieli znajdują się tylko na naszej stronie. Umieszczone odnośniki do stron zewnętrznych są sprawdzane przed publikacją
 9. Materiały dla uczniów znajdują się na tymczasowej stronie eszkola.weglowka.pl