Wakacje, znów będą wakacje…

24 czerwca 2022 roku uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Po mszy świętej w kościele parafialnym uczniowie, nauczyciele i rodzice zgromadzili się w sali gimnastycznej w budynku szkoły. Uczniowie klasy ósmej pożegnali się ze społecznością szkolną, podziękowali pedagogom i pracownikom szkoły. Następnie wręczone zostały listy gratulacyjne rodzicom oraz świadectwa z wyróżnieniem i nagrody uczniom osiągającym najlepsze wyniki w nauce. Nagrodę Wójta Gminy Wiśniowa za najwyższą średnią dedykowaną absolwentom szkoły podstawowej otrzymała Sylwia Drabik, natomiast Nagroda Dyrektora za najwyższy wynik egzaminu ósmoklasisty przyznana została Karolinie Gaweł (po ogłoszeniu wyników egzaminu).

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły zostali laureatami następujących konkursów:

Zuzanna Zborowska uczennica klasy czwartej –  II miejsce w „Gminnym Konkursie Recytatorskim”

Artur Juszczak uczeń klasy siódmej – II miejsce w XXII Ogólnopolskim Konkursie Papieskim „Przyszłość ludzkości idzie poprzez rodzinę - święty Jan Paweł II” (relacja z gali finałowej: XXII Ogólnopolski Konkurs Papieski)

Konrad Sikora uczeń klasy siódmej – II miejsce w etapie rejonowym XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”

W etapie rejonowym XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy” wyróżnieni zostali również:

Patrycja Malec – uczennica klasy III

Zofia Majda – uczennica klasy V

Julia Ślósarz – uczennica klasy V.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Udanych i bezpiecznych wakacji!