UCZNIAMI NA MEDAL BYĆ CHCEMY…

20 października 2021r. do grona społeczności szkolnej zostało włączonych 18 uczniów klasy I. Pierwszoklasiści z ogromnym zaangażowaniem już od jakiegoś czasu przygotowywali się do tej uroczystości. Zadanie nie było łatwe, ponieważ uczniowie klasy 4 przeprowadzili kilka prób, które miały na celu sprawdzenie, czy dzieci z I klasy mogą zostać pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Pierwszoklasiści wierszem, piosenką i tańcem udowodnili, że zasługują na to, by przyjąć ich w szeregi uczniów. Po zdobyciu pięciu medali za kolejne umiejętności mogli wreszcie przystąpić do uroczystego ślubowania, a następnie zostali pasowani na uczniów przez Panią Dyrektor. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały od swojej pani pamiątkowe dyplomy, a od kolegów i koleżanek ze starszych klas upominki – słowniki ortograficzne oraz samodzielnie wykonane przez drugoklasistów zakładki do książek . Nie mogło zabraknąć też słodkiego poczęstunku, który przygotowali dla nich przedstawiciele rodziców. Naszym pierwszoklasistom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na całe 8 lat edukacji w naszej szkole.
E.N.