Po kilku latach przerwy, kiedy to przedszkolaki przygotowywały program artystyczny dla Babć i Dziadków, gospodarzami tej uroczystości zostali uczniowie klas I-III.

22 stycznia 2020r. był dla najmłodszych uczniów naszej szkoły okazją do podzielenia się swoimi umiejętnościami recytatorskimi, wokalnymi, teatralnymi i tanecznymi z wyjątkowymi gośćmi. Tego dnia w sali gimnastycznej naszej szkoły, zgromadziło się bardzo liczne grono znakomitych gości.

Dzieci z wielkim przejęciem zaprezentowały przygotowany na tę okazję program słowno-muzyczny, dostarczając Babciom i Dziadkom porcję dobrego humoru, sporą dawkę wspomnień i ogromną ilość wzruszeń.

Uroczystość umilił słodki poczęstunek przygotowany przez (zawsze chętne do pomocy) Mamy dzieci z klas I-III.

Za liczną obecność i cieple słowa serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok…

E.N.