Komunikat Dyrektora SP w Węglówce.

Szanowni Rodzice !

Zgodnie z zaleceniami epidemiologicznymi GIS i MEN oraz Zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej w Węglówce uprzejmie proszę o zwrócenie uwagi na stan zdrowia swoich dzieci przychodzących na zajęcia do szkoły. Dziecko z objawami kataru i kaszlu czy podwyższonej temperatury winno zostać w domu.
Dyrektor Szkoły Ryszard Leśniak

Wewnętrzna procedury bezpieczeństwa związane z epidemią SARS-CoV-2 dostępne są w zakładce Ogłoszenia.

Pobierz bezpośrednio.

We wtorek 21 maja w przedszkolu obchodziliśmy dzień kosmosu.

W tym dniu rozstrzygnęliśmy konkurs  pt. ,,Rakietą w Kosmos”. Dzieci wraz z rodzicami wykonały piękne rakiety kosmiczne. Prace zostały nagrodzone dyplomem i upominkiem. Następnie zaprosiliśmy pana Marcina Cikałę – pracownika Obserwatorium Astronomicznego na Lubomirze. Pan Marcin opowiedział dzieciom różne ciekawostki o planetach  i kosmosie. Na koniec wykonaliśmy pracę plastyczną. Dziękujemy za ciekawą prezentację i przekazanie wiedzy.