We wtorek 21 maja w przedszkolu obchodziliśmy dzień kosmosu.

W tym dniu rozstrzygnęliśmy konkurs  pt. ,,Rakietą w Kosmos”. Dzieci wraz z rodzicami wykonały piękne rakiety kosmiczne. Prace zostały nagrodzone dyplomem i upominkiem. Następnie zaprosiliśmy pana Marcina Cikałę – pracownika Obserwatorium Astronomicznego na Lubomirze. Pan Marcin opowiedział dzieciom różne ciekawostki o planetach  i kosmosie. Na koniec wykonaliśmy pracę plastyczną. Dziękujemy za ciekawą prezentację i przekazanie wiedzy.