Dzień Dziecka na sportowo

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie, więc wedle tej zasady  1. czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka, w naszej szkole obchodzony był na sportowo!  Każdy uczeń  miał szansę przetestować  swoje umiejętności sprawnościowe i wytrzymałościowe. Impreza została podzielona ze względu na grupy wiekowe – ( kl.1-3, kl.4-6 i 1-3 gimnazjum) oraz na 18 zadań. Każdy uczeń otrzymał kartkę, na której zapisywał ilość  punktów zdobytych  z poszczególnych  konkurencji. Niektóre zadania były dość nietypowe np. bieg z piłeczką na łyżce, rzut woreczkiem w butelki z wodą  czy toczenie ogromnej dętki. Po konkurencjach indywidualnych był też czas na gry zespołowe i na przeciąganie liny. Po wysiłku fizycznym uczniowie posilili się kiełbaskami i słodyczami. Zabawa wszystkim dostarczyła wiele pozytywnych emocji, a motywacją były przygotowane dla zwycięzców nagrody! Organizatorem i głównym sędzią zawodów był pan  Konrad Okniński.

&nbsp