Tak naszą szkołę lubimy, że nawet w niej śpimy.

Późnym popołudniem 31.03.2017r. uczniowie klasy II i III SP spotkali się w budynku naszej szkoły po raz drugi tego dnia. Spotkanie to niewiele miało jednak wspólnego z tym, z czym zwykle uczniom kojarzy się szkoła.
Wieczór pełen wrażeń rozpoczęliśmy meczami towarzyskimi pomiędzy dziewczynkami i chłopcami z klas II i III. Po zakończonym meczu musieliśmy trochę odpocząć, więc poświeciliśmy chwilę na przygotowanie klas na nocowanie. Mieliśmy wiele radości przy przygotowywaniu miejsca dla siebie. Kolejnym elementem naszego spotkania była wizyta Pani bibliotekarki, która odwiedziła nas razem z Kubusiem Puchatkiem. W skupieniu wysłuchaliśmy zaproponowanych przez Nią utworów literackich, a potem z zaangażowaniem braliśmy udział w konkursie związanym z bohaterami bajek dla dzieci. Emocje tego wieczoru sprawiły, już  trochę burczało nam w brzuchach, wiec z radością przyjęliśmy informację, że do szkoły dotarła zamówiona przez nasze Panie pizza. Mimo, że było jej sporo, zniknęła bardzo szybko, a my rozpoczęliśmy wieczór filmowy z ciepłym popcornem. W towarzystwie naszych kolegów i koleżanek czas mijał tak przyjemnie, że wcale nie mieliśmy ochoty pójść spać. Sporo się nasze Panie namęczyły, zanim w końcu zrobiło się zupełnie cicho…
A rano, mimo krótkiego snu i niewielkiej wygody w porównaniu z naszymi domowymi łóżkami, wstaliśmy pełni energii i dobrego humoru. Chętnie jeszcze kiedyś zostaniemy w naszej szkole na noc, bo tak naprawdę – to nawet jak czasem narzekamy, to bardzo lubimy naszą szkołę.